Menu

Szyk Mody - fantazje z modą w tle

Interesujące trendy i nowości ze świata mody. Fashion lifestyle blog.

Idealna kopertówka - czy coś takiego istnieje?

szykmody

torebka kopertówka

Za każdym razem, kiedy staje przed perspektywą jakiegoś ciekawego przyjęcia, imprezy rodzinnej, czy wystawnego spotkania, wpadam na genialny pomysł zakupu kolejnej idealnej sukienki. Bardzo rzadko pokazuję się na takich wydarzeniach dwa razy w tej samej kiecce. Mam swoją wizję i zwykle udaje mi się znaleźć to, co sobie wymyślę. Albo coś podobnego... Albo coś co ładnie leży, jest oryginalne i będzie pasować do okazji. 

Wybór sukienki nie jest tutaj problemem. Wybór butów...? Kocham wybierać nowe buty. 

To, z czym mam zawsze problem, to wybór właściwej torebki. Trudno mi znaleźć kopertówkę, która będzie ładna, funkcjonalna i na dodatek będzie pasować do mojej sukienki. Trudno mi znaleźć torebkę, która będzie posiadała te trzy cechy. Zwykle trafiam na ładną kopertówkę, która mieści kluczyki od samochodu, albo paskudną kopertówkę, która kolorystycznie pasuje do czegokolwiek i mieści wszystko, co potrzebuję... Ale, jak już napisałam, jest paskudna.

Czy da się połączyć sferę funkcjonalną z estetyką? 

Z doświadczenia wiem, że sieciówkowe kopertówki nie dość, że psują się po bardzo krótkim czasie, to jeszcze ich pojemność jest porównywalna do portfela. Pamiętajmy o tym, że nasza kopertówka, jeśli mamy z nią wyglądać jak należy, musi pasować nie tylko kolorystycznie - dopasowana musi być także jej faktura.

Marką, która moim zdaniem radzi sobie z tymi trzema elementami, jest Michael Kors. Kopertówki od Korsa to właśnie taka synteza funkcjonalności i stylistyki. Mam wrażenie, że można u nich znaleźć kopertówkę na każdą okazję. Bal, impreza, ślub... Zarówno coś ekstrawaganckiego, jak i klasycznego. 

A Wy? Jakie macie doświadczenia w poszukiwaniu kopertówek? 

© Szyk Mody - fantazje z modą w tle
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci